Nėštumo simuliatorius

Kiekvieną mokymo modelį sudaro vadovas, DVD instrukcija, 30 sutikimo/ platinimo formų, vandens kondicionieriaus butelis (120 gramų skysčio), vienas viniplasto taisymo rinkinys, nailoninis nešiojimo krepšys ir trečiojo nėštumo trimestro schema.

Simuliatorius yra puiki paauglių nėštumo prevencijos ir sveikatingumo programos dalis. Instrukcija, parduodama kartu su mažąja versija, pateikia smulkią informaciją apie tai, kaip naudoti simuliatorių, siekiant kuo geriau paveikti paauglių auditoriją.

Užsidėjus simuliatorių galima patirti daugiau nei 20 fizinių simptomų ir gyvenimo būdo pokyčių, įskaitant 15 kg antsvorį, šlapimo pūslės ir pilvo sienos spaudimą, padidėjusį kraujo spaudimą, pulsą, kūno temperatūrą, pasikeitusį svorio centrą, dubens pakrypimą ir diskomfortą nugaros apačioje, vaisiaus judesius, nuovargį ir irzlumą,  pilvo tempimą ir krypuojančią eiseną, apsunkintą kvėpavimą, apsunkintą judėjimą.

„Būdamas akušeriu ir dviejų vaikų tėvu turėjau progą padėvėti šį nėštumo simuliatorių ir pats pajusti, kas yra nėštumas. Mano nuomone, ši mokymo priemonė turėtų būti ypač naudinga vaiko besilaukiantiems tėvams, paaugliams, kaip dalis lytinio auklėjimo programos, ir paaugliams, ugdant jų sąmoningumą“, sako Robertas Tompsonas, Vašingtono universiteto akušerijos ir ginekologijos klinikos instruktorius.

Kodas 1017633 [84125]
Kaina 1900,80 Eur