ALKOHOLIO ŽALOS KURSAI

REGISTRACIJA Į KURSUS

 

VšĮ „D&DM“ organizuoja privalomojo alkoholio, narkotinių ir psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo poveikio kursus pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2018 m. sausio 11 d. įsakymu Nr. V-30 patvirtintą mokymo ir atestavimo tvarkos aprašą.

Programos kodas Mokymo programos pavadinimas Privalomos temos Mokymo trukmė
A1 Privalomojo mokymo apie alkoholio, narkotinių ir psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo poveikį žmogaus sveikatai programa 1. Alkoholio, narkotinių ir psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo poveikis žmogaus sveikatai ir jo aplinkai, piktnaudžiavimo jomis socialiniai padariniai ir teisinė atsakomybė.

2. Alkoholio, narkotinių ir psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo neigiamas poveikis elgsenai, gebėjimui vairuoti, saugiam eismui keliuose ar įtaka nelaimingiems atsitikimams oreivystėje, laivyboje, medžioklėje ir žvejyboje.

3. Pirmoji pagalba apsinuodijus alkoholiu, narkotinėmis ir psichotropinėmis ar kitomis psichiką veikiančiomis medžiagomis.

4. Pažeidimo esant neblaiviam arba apsvaigusiam nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų galimų pasekmių bei  atsakomybės analizė.

4
A2 Alkoholizmo ir narkomanijos prevencijos programa 1. Alkoholio, narkotinių ir psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo įtaka elgsenai, psichikos, fizinei, lytinei ir reprodukcinei sveikatai (ūmūs ir lėtiniai apsinuodijimai, psichozės, asmenybės sutrikimai, užkrečiamosios ligos, nelaimingi atsitikimai, mirtys) ir aplinkai; piktnaudžiavimo jomis socialiniai ir teisiniai padariniai, teisinė atsakomybė, galimų pažeidimų pasekmių bei atsakomybės analizė.

2. Rizikingo, žalingo vartojimo bei priklausomybės kriterijai. Alkoholio vartojimo įpročių patikros instrumentai.

3. Pirmoji pagalba apsinuodijus alkoholiu, narkotinėmis ir psichotropinėmis ar kitomis psichiką veikiančiomis medžiagomis.

4. Pagalbos asmenims, priklausomiems nuo žalingai psichiką veikiančių medžiagų, sistema (psichologinė, medicininė, socialinė ir kt. pagalba). Psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencija.

5. Elgesio korekcija aktyviais mokymo metodais (motyvacinis interviu, diskusijos, atvejų analizės, vaidmenų atlikimas, probleminis mokymas ir kt.).

6. Tėvų / pilnamečių vaikų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo įtaka (tiesioginė ir netiesioginė) šeiminiams santykiams, vaikų sveikatai.

16

REGISTRACIJA Į KURSUS

Pateikdamas šią formą sutinku, kad mano duomenis informacijos teikimo tikslais naudos ir kaups VšĮ “D&DM”

Po sėkmingo anketos užpildymo į nurodytą el. pašto adresą gausite laišką su reikalinga informacija registracijai užbaigti.