Mokomoji knygelė „Sveika gyvensena“

Sveikas vaikas yra linksmas, smalsus, aktyvus, judrus, orus, bendraujantis, geranoriškas. Kas padeda vaikui harmoningai vystytis ir augti sveikam?

Knygelė parengta remiantis Ikimokyklinio amžiaus vaikų pasiekimų aprašu ir Priešmokyklinio ugdymo bendrąja programa. Knygelė aprėpia sveikatos ir sveikos gyvensenos sampratą, fizinę, psichikos ir socialinę sveikatą.

Knygelės ikimokyklinukams ir priešmokyklinukams  SVEIKA GYVENSENA temos: kas padeda augti sveikam ir laimingam, kiekvienas žmogus – ypatingas ir brangus, mergaitės ir berniukai, visi jausmai svarbūs, kas padeda susivaldyti supykus, kaip nusiraminti ir susikaupti, draugystė ir pakanta, bendravimas be prievartos ir patyčių, kaip atpažinti pavojus, atsargus elgesys su nepažįstamaisiais ir aplinkoje, pagalbos tarnybos, judėjimo džiaugsmas, taisyklinga laikysena, sveika mityba, darbo ir poilsio ritmas, regos ir klausos tausojimas, kūno švara, drabužių ir avalynės priežiūra, aplinkos tvarka.

Linksmi knygelės veikėjai Žvalutis ir Smalsutė keliaudami po Sveikuolių šalį pataria vaikui, kaip išsaugoti ir stiprinti sveikatą. Atlikdamas užduotis vaikas ugdosi sveikos gyvensenos nuostatas ir gebėjimus.

Knygelę siūloma įsigyti tėvams, mokytojams, visuomenės sveikatos specialistams, kurie nori padėti vaikams išmokti rūpintis savo fizine sveikata, puoselėti psichikos sveikatą ir palaikyti socialinę sveikatą.

Autorė: Loreta Barzdonytė-Morkevičienė
ISBN: 9786099616346
Leidykla: D&DM
Leidimo metai: 2023
Puslapių skaičius: 32
Formatas: 14,5×21
Spalvingumas: nespalvotas
Viršelio tipas: minkštas

Kaina

1-24 vnt. po 3,00 Eur
25 vnt. ir daugiau po 1,70 Eur