Mokomoji knygelė „Sveika gyvensena“

Knygelė parengta remiantis Pradinio ugdymo bendrąja programa, Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai bendrąja programa. Ji aprėpia sveikatos ir sveikos gyvensenos sampratą, fizinę, psichikos ir socialinę sveikatą.

Knygelės pradinukams SVEIKA GYVENSENA temos: kas padeda augti sveikam ir kas pažeidžia organizmą, kaip saugiai elgtis, kur ir kaip judėti, kokia judėjimo ir sporto nauda, kam reikalingas maistas ir kokios sveikos mitybos taisyklės, kaip derinti darbą ir poilsį, tausoti regą ir klausą, kaip ir kodėl verta rūpintis asmens ir aplinkos švara, kaip ugdytis savivertę, pozityvų mąstymą ir santykį su aplinka, kaip atpažinti jausmus ir suprasti, kas juos sukelia, kaip ugdytis valią, mokytis susikaupti, kaip bendrauti ir ugdytis savitvardą, kaip atpažinti pavojus ir atsispirti žalingiems įpročiams.

Guvus knygelės veikėjas Sveikis pataria pradinukui, kaip ugdytis kasdienio gyvenimo įpročius, padedančius išsaugoti ir stiprinti sveikatą. Atlikdamas užduotis vaikas ugdosi fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, tinkamo poilsio, asmens ir aplinkos švaros, savivertės stiprinimo, pasitikėjimo savo emocijomis ir jausmais, savitvardos, pozityvaus mąstymo ir saviraiškos, draugiško bendravimo, atsparumo rizikingam elgesiui nuostatas ir gebėjimus.

Knygelę siūloma įsigyti tėvams, mokytojams, visuomenės sveikatos specialistams, kurie nori padėti vaikams išmokti rūpintis savo fizine sveikata, puoselėti psichikos sveikatą ir palaikyti socialinę sveikatą.

Autorė: Loreta Barzdonytė-Morkevičienė
ISBN: 9786099616339
Leidykla: D&DM
Leidimo metai: 2023
Puslapių skaičius: 32
Formatas: 14,5×21
Spalvingumas: nespalvotas
Viršelio tipas: minkštas

Kaina

1-24 vnt. po 3,00 Eur
25 vnt. ir daugiau po 1,70 Eur