Mokomoji knygelė „Fizinis aktyvumas“

Pandemijos sąlygomis iškilo ypač aktuali problema – mažas vaikų fizinis aktyvumas. Kaip padėti jiems ugdytis judėjimo, aktyvaus gyvenimo būdo nuostatą ir įpročius?

Mokomosios knygelės pradinukams FIZINIS AKTYVUMAS temos: kas yra fizinis aktyvumas, kodėl žmogus gali judėti, iš kur jis gauna energijos ir kam ją naudoja, kas vyksta organizme fizinio krūvio metu, kaip apčiuopti ir skaičiuoti pulsą, kas yra fiziškai aktyvus ir pasyvus gyvenimo būdas, ką siūlo fizinio aktyvumo piramidė, kokia judėjimo nauda sveikatai, savijautai, darbingumui, kokie nejudrios gyvensenos padariniai sveikatai, kaip derinti fiziškai pasyvią veiklą su aktyviu poilsiu, kokių judėjimo galimybių yra mokykloje, namie, gamtoje, kaip saugiai užsiimti aktyvia fizine veikla, kaip tirti savo fizinį aktyvumą ir pasyvumą, pildyti fizinio aktyvumo dienyną, kokių asmeninių judėjimo tikslų siekti.

Energingas knygelės veikėjas Judrutis su vaiku kalbasi apie fiziškai aktyvią laisvalaikio veiklą ir jos naudą sveikatai. Atlikdamas užduotis vaikas ugdosi sveikos gyvensenos nuostatas.

Knygelę siūloma įsigyti tėvams, mokytojams, visuomenės sveikatos specialistams, kuriems rūpi, kad vaikai augtų fiziškai aktyvūs ir sveiki.

Autorė: Loreta Barzdonytė-Morkevičienė
ISBN: 9786099616384
Leidykla: D&DM
Leidimo metai: 2021
Puslapių skaičius: 32
Formatas: 14,5×21
Spalvingumas: nespalvotas
Viršelio tipas: minkštas

Kaina

1-24 vnt. po 3,00 Eur
25 vnt. ir daugiau po 1,70 Eur