Mokomoji knygelė „Emocijos ir jausmai“

Šiais laikais daug dėmesio skiriama vaikų psichikos sveikatos ugdymui. Nuo mažens ugdomas emocinis intelektas padeda vaikui sėkmingai įveikti įvairius gyvenimo sunkumus, pasiekti geresnių mokymosi rezultatų, lengviau bendrauti, augti sveikam ir laimingam.

Mokomoji knygelė ikimokyklinukams ir priešmokyklinukams EMOCIJOS IR JAUSMAI parengta remiantis Ikimokyklinio amžiaus vaikų pasiekimų aprašu ir Priešmokyklinio ugdymo bendrąja programa. Knygelė aprėpia psichikos sveikatos kompetencijų ugdymą.

Knygelės temos: kokių būna jausmų, kaip atpažinti emocijas, kas sukelia įvairias emocijas, išorinė emocijų raiška ir jos imitavimas, kaip susilaikyti nuo impulsyvaus elgesio, kokie yra tinkami emocijų raiškos būdai, kaip valdyti pyktį, kas padeda nusiraminti, kaip išvengti konfliktų, kas gali padėti patiriant sunkius jausmus, kaip jaučiasi kitas ir kaip jam padėti, empatiškas elgesys, savo jausmų stebėjimas ir žymėjimas jausmų dienoraštyje. 

Mielas knygelės veikėjas Emociukas padeda vaikui atpažinti savo ir kitų emocijas ir jausmus, ugdytis gebėjimą juos valdyti.

Atlikdamas užduotis vaikas ugdosi emocijų suvokimo ir raiškos, savireguliacijos ir savikontrolės gebėjimus.

Knygelę siūloma įsigyti tėvams, mokytojams, visuomenės sveikatos specialistams, kurie nori padėti vaikams puoselėti psichikos sveikatą, ugdytis emocinį intelektą.

Autorė: Loreta Barzdonytė-Morkevičienė
ISBN: 9786099616377
Leidykla: D&DM
Leidimo metai: 2023
Puslapių skaičius: 32
Formatas: 14,5×21
Spalvingumas: nespalvotas
Viršelio tipas: minkštas

Kaina

1-24 vnt. po 3,00 Eur
25 vnt. ir daugiau po 1,70 Eur