Mokomoji knygelė „Asmens higiena“

Asmens higienos įgūdžiai padeda žmogui apsisaugoti nuo daugelio infekcinių ligų. Šie įgūdžiai dažniausiai susiformuoja vaikystėje. Suaugusiųjų rūpestis – nuolat vaikams priminti apie higieną.

Mokomosios knygelės 6–8 metų vaikams ASMENS HIGIENA temos: kokį pavojų kelia mikrobai, kodėl ir kaip reikia rūpintis kūno švara, kaip prižiūrėti odą, kada plauti rankas, kaip prižiūrėti nagus, plaukus, kokia yra regos higiena, kaip daryti akių mankštą, kaip saugoti klausą ir prižiūrėti ausis, kaip rūpintis nosies ir burnos higiena, kokių esama burnos higienos ir kūno priežiūros reikmenų, kada keisti drabužius, kuo rengtis ir autis pagal orą, kada ir kaip tvarkyti savo daiktus, kambarį, kas padeda ir kas trukdo tinkamai pasiruošti miegui, kaip pildyti HIGIENOS DIENORAŠTĮ ir nagrinėti rezultatus.

Maloni knygelės veikėja ponia Prausė pataria vaikui, kaip rūpintis savo kūnu, ir padeda suprasti, kodėl svarbu laikytis asmens higienos.

Atlikdamas užduotis vaikas ugdosi sveikam kasdieniam gyvenimui reikalingus higienos, savitvarkos ir aplinkos tvarkymo įpročius.

Knygelę siūloma įsigyti rūpestingiems tėvams, ugdytojams, visuomenės sveikatos specialistams, kurie siekia, kad asmens higiena taptų kasdieniu vaikų įpročiu.

Autorė: Loreta Barzdonytė-Morkevičienė
ISBN: 9786099616322
Leidykla: D&DM
Leidimo metai: 2023
Puslapių skaičius: 32
Formatas: 14,5×21
Spalvingumas: nespalvotas
Viršelio tipas: minkštas

Kaina

1-24 vnt. po 3,00 Eur
25 vnt. ir daugiau po 1,70 Eur