Mokomoji knygelė „Burnos higiena“

Ėduonis yra viena iš labiausiai paplitusių vaikų dantų ligų. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad rūpinantis burnos higiena įmanoma sumažinti ir net sustabdyti jo plitimą. Ugdytis burnos higienos įgūdžius ir įpročius veiksmingiausia vaikystėje.

Mokomosios knygelės pradinukams BURNOS HIGIENA temos: kokie yra burnos organai, kokie yra dantys ir ką jie daro, danties dalys ir jų paskirtis, kas yra pieniniai dantys ir kodėl jie iškrinta, nuolatiniai dantys, kaip išsaugoti sveikus dantis ir kaip juos valyti, burnos higienos reikmenys, dantų valymo dienoraštis, kodėl reikia prižiūrėti dantis, koks maistas tinka dantims, kokių mineralinių medžiagų ir vitaminų reikia dantims, kas gali pažeisti dantis, kas yra dantų ėduonis ir kaip jis pažeidžia dantį, kodėl skauda dantį, kokie gydytojai rūpinasi mūsų dantimis, Pasaulinė odontologų diena, Pasaulinė burnos sveikatos diena.

Išmintingas knygelės veikėjas krokodilas Dantinas pataria vaikui, kaip rūpintis savo dantimis, ir padeda suprasti, kodėl svarbu paisyti burnos higienos.

Atlikdamas užduotis vaikas ugdosi burnos higienos įpročius.

Knygelę siūloma įsigyti rūpestingiems tėvams, ugdytojams, visuomenės sveikatos specialistams, kurie siekia, kad burnos higiena taptų kasdieniu vaikų įpročiu.

ISBN: 9786099616391
Leidykla: D&DM
Leidimo metai: 2021
Puslapių skaičius: 32
Formatas: 14,5×21
Spalvingumas: nespalvotas
Viršelio tipas: minkštas

Kaina

1-24 vnt. po 3,00 Eur
25 vnt. ir daugiau po 1,70 Eur